Rower elektryczny damski miejski LeaderFox – Arezzo, koła 26″, rama 18″, czarny

5.699,00

Dobry i tani rower elektryczny damski. Solidny czeski rower elektryczny miejski damski Leader FoxArezzo, koła 26″ do jazdy po mieście a także na podmiejskie wycieczki po utwardzanych drogach. Rozmiar ramy 18”. Silnik Bafang w tylnym kole 36V 250W.  Bateria LG 13 Ah, pozwala na przejechanie do 90 km z jednego cyklu ładowania. Hamulce V-breake. Przerzutka 7-biegowa Sunrace, wygodne miękkie uchwyty kierownicy. Funkcjonalny sterownik LCD z kolorowym wyświetlaczem, 4 tryby wspomagania.

Brak w magazynie

  • Gotowe Satysfakcja gwarantowana
  • Gotowe Bezpieczne płatności
  • Gotowe Bezpłatny odbiór na miejscu
GWARANCJA BEZPIECZNYCH ZAKUPÓW
  • Karta Visa
  • MasterCard

Opis

Dobry i tani rower elektryczny damski. Solidny czeski rower elektryczny miejski damski Leader Fox Arezzo, koła 26″ do jazdy po mieście a także na podmiejskie wycieczki po utwardzanych drogach. Rozmiar ramy 18”. Silnik Bafang w tylnym kole 36V 250W. Bateria LG 13 Ah, pozwala na przejechanie do 90 km z jednego cyklu ładowania. Hamulce V-breake. Przerzutka 7-biegowa Sunrace, wygodne miękkie uchwyty kierownicy. Funkcjonalny sterownik LCD z kolorowym wyświetlaczem, 4 tryby wspomagania.
Ten dobry i tani  rower elektryczny damski polecany dla osób które nie akceptują roweru z większymi kołami. Rower chętnie kupowany na wymagającym rynku włoskim. Jazda na tym rowerze daje poczucie stabilności i przyjemności.

Rower elektryczny damski Leader Fox Arezzo – bateria LG 13 Ah

Chociaż dobry i tani rower elektryczny damski jest dobry i tani to nowością jest bateria z wydajnymi ogniwami LG o pojemności 13 Ah (468 Wh), umieszczona na tylnej kierownicy z wbudowanym tylnym światłem. Kolejnym plusem jest nowa ładowarka o prądzie ładowania 3 A (wcześniej 1,8 A), dzięki której czas ładowania baterii jest znacznie skrócony. Rower elektryczny jest wyposażony w tylny silnik Bafang o znamionowej mocy 250 W i maksymalnej mocy 350 W (norma EPAC EN15194 UE). System zarządzania baterią (BMS – Battery Management System) pozwala monitorować historię baterii i funkcjonowanie poszczególnych ogniw. System ten jest obsługiwany za pomocą wyświetlacza LCD i kontrolera przycisków umieszczonych na kierownicy.

Leader Fox Arezzo parametry techniczne – dobry i tani rower elektryczny damski

   Typ napędu  BAFANG, 36V / 250W
Sterowanie  LCD
Pojemność i typ akumulatora  LG 36V / 13 Ah, Li-Ion, 468Wh, PORT USB
Rodzaj i materiał ramy Aluminium  Aluminium
Widelec przedni  ZOOM 141, skok 45 mm
Manetki  SUNRACE
Przerzutka  SUNRACE 7 biegów
Typ i marka hamulców  TEKTRO V-BRAKE
Mostek  TEKTRO V-BRAKE
Łańcuch  KMC Z8
Siodło  SELLE ROYAL MILO +
Sztyca  EXERACE D: 30,9mm, L: 300mm
Nośność  120 kg
Obręcze  26 „, WEINMANN, dwuścienne
Piasta przednia  KT-AF55, aluminium
Opony  CST, 47-559
Błotniki  z poliwęglanu
Oświetlenie  10 LUX
Waga z akumulatorem  24 kg
Podpórka  Aluminium

 

Leaderfox

Zobacz nasze wszystkie rowery elektryczne.