Rowery elektryczne Fat Bike

Rower elektryczny Fat bike, to rower z grubymi oponami szerokość 4’’ jest doskonały do jazdy w trudnym terenie, po piaszczystej drodze, błocie, korzeniach drzew i po śniegu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 • Rowery elektryczne Warszawa, E-Bike Buda

  Fat Bike elektryczny Jobobike Robin

  8.099,00

  Fat bike elektryczny Jobobike Robin mocny i dynamiczny sprawdzi się na trudnym terenie. Fat bike Jobobike Robin  elektryczny Robin to najmocniejszy i najbardziej dynamiczny rower elektryczny.  Szerokie 4″ (10 cm) oponach umożliwiają łatwą jazdę w trudnym terenie, na wyboistych leśnych drogach, także piaszczystych, w czasie przejeżdżania przez wystające korzenie a nawet na śniegu. Na tego typu podłożach sprawdzą się znakomicie podczas gdy rowery standardowe rowery z cieńszą oponą będą się zapadać. Możesz jechać także tam, gdzie nie dojadą zwykłe rowery górskie.
  Fatbike elektryczny bezszczotkowy silnik Bafang 250W zamontowany w tylnym kole. Bateria 48V, 14 Ah, 800 cykli ładowania. Mechaniczne hamulce tarczowe Tektro oraz 7-biegowa przerzutka Shimano. Zasięg do 80 km. Waga 34.6 kg. Sterowanie – wyświetlacz LCD KD986.

 • fat bike elektryczny składany Jobobike Eddy, czarny koła 20”

  Rower elektryczny fat bike elektryczny składany Jobobike Eddy, koła 20”

  5.899,00

  Fat bike elektryczny składany – Jobobike Eddy to składany rower elektryczny na szerokich oponach czyli fatbike! Lans mieście albo wypad w plener na polne lub leśnie drogi. Zrób to na elektrycznym składanym fatbiku Jobkike Eddey. Jazda na tym e-fatbiku stanie się twoją pasją. W  górach na pojezierzach, na wybrzeżu – wszędzie tam pojedziesz na szerokich oponach  twojego elektrycznego  fatbike. Rower po złożeniu zmieści się w bagażniku. Złożony ma  110 cm x 80 cm x 60 cm! Z baterią 48V / 11,5 Ah dojedziesz nawet 80 km z jednego cyklu ładowania. Zintegrowane szerokie opony CST 20″x 4″ pozwolą ci na jazdę po piachu. Może zainteresuje cię FatBike  JoboBike Robin na dużych kołach 26″ x 4″ .