Rowery elektryczne MTB

Jak w góry to rower elektryczny MTB. Poczuj moc elektryka w górach. W ofercie polskie elektryczne rowery MTB Ecobike, Overfly i Jobibike.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Rower elektryczny MTB Ecobike SX

  Rower elektryczny MTB Ecobike SX 5 29″

  7.299,008.099,00

  Rower elektryczny MTB Ecobike SX: harmonijny design i solidna konstrukcja. Silnik Bafang gwarantuje niezapomniane doznania podczas jazdy. Intuicyjny panel sterowania ułatwia personalizację. Osprzęt Shimano i Alhonga zapewnia niezawodność. Dostępne różne pojemności baterii dla jeszcze większej elastyczności.

  Wybierz opcjeWczytywanie Gotowe This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
 • Rower elektryczny MTB Ecobike SX300

  Rower elektryczny MTB Ecobike SX300

  9.299,00

  Rower elektryczny MTB Ecobike SX300 to zaawansowany e-bike MTB, który oferuje pełną wrażeń jazdę w górach. Silnik ANANDA® o wysokiej mocy obrotowej 100 Nm i baterii Greenway 14 Ag. Intuicyjny panel sterujący, opony Continental i widelec SunTour XCM zapewniają wyjątkowy komfort. Z Shimano® ALIVIO i hydraulicznymi hamulcami tarczowymi, SX300 gwarantuje przyjemność z jazdy i bezpieczeństwo, pozwalając na eksplorację nowych szlaków z łatwością.

  Wybierz opcjeWczytywanie Gotowe This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
 • Rower elektryczny MTB Ecobike Mauler

  Rower elektryczny MTB Ecobike Mauler

  13.499,0014.499,00

  Rower elektryczny MTB Ecobike Mauler, będzie jechał razem z tobą na górskich trasach, nawet na odległość 200 km. To góral o niemal niewyczerpanej energii. Mocna pojemna bateria, silnik Panasonic, dobra amortyzacja czyli wszystko to co e-góral powinien mieć. Nowość w ofercie Ecobike.

  Wybierz opcjeWczytywanie Gotowe This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
 • Rowery elektryczne Warszawa, E-Bike Buda

  Fat Bike elektryczny Jobobike Robin

  8.099,00

  Fat bike elektryczny Jobobike Robin mocny i dynamiczny sprawdzi się na trudnym terenie. Fat bike Jobobike Robin  elektryczny Robin to najmocniejszy i najbardziej dynamiczny rower elektryczny.  Szerokie 4″ (10 cm) oponach umożliwiają łatwą jazdę w trudnym terenie, na wyboistych leśnych drogach, także piaszczystych, w czasie przejeżdżania przez wystające korzenie a nawet na śniegu. Na tego typu podłożach sprawdzą się znakomicie podczas gdy rowery standardowe rowery z cieńszą oponą będą się zapadać. Możesz jechać także tam, gdzie nie dojadą zwykłe rowery górskie.
  Fatbike elektryczny bezszczotkowy silnik Bafang 250W zamontowany w tylnym kole. Bateria 48V, 14 Ah, 800 cykli ładowania. Mechaniczne hamulce tarczowe Tektro oraz 7-biegowa przerzutka Shimano. Zasięg do 80 km. Waga 34.6 kg. Sterowanie – wyświetlacz LCD KD986.