Bagażnik rowerowy na hak Spinder TX2 LED, Nowość sezonu 2024!

2.799,00

Bagażnik rowerowy na hak Spinder TX2 LED nowość. Zmocujesz 2 rowery elektryczne lub 3 zwykłe Tworząc go zrezygnowano z kompromisów. Odchylany, nie utrudnia dostępu do bagażnika.

 • Gotowe Satysfakcja gwarantowana
 • Gotowe Bezpieczne płatności
 • Gotowe Bezpłatny odbiór na miejscu
GWARANCJA BEZPIECZNYCH ZAKUPÓW
 • Karta Visa
 • MasterCard
Kategoria:

Opis

Bagażnik rowerowy mocowany na hak Spinder TX2 LED – następca bestsellerowego modelu w nowoczesnej odsłonie


Bagażnik rowerowy na hak Spinder TX2 LED to najnowsza odsłona popularnego na holenderskim rynku modelu Spinder Xplorer+, który zyskał uznanie i sympatię wielu rowerzystów. Przy tworzeniu tego modelu zrezygnowano z jakichkolwiek kompromisów oraz półśrodków.

Ten bagażnik z klasy Premium sprawi, że Twoje wyprawy rowerowe będą jeszcze bardziej komfortowe i bezpieczne.


Kliknij, aby otworzyć:
PISEMNA INSTRUKCJA OBSŁUGI
OBRAZKOWA INSTRUKCJA OBSŁUGI


Nawet 60 kg ładowności i możliwość rozbudowy o miejsce na 3-ci rower.

Bagażnik rowerowy Spinder TX2 bazowo jest przeznaczony do transportu dwóch rowerów, .ale skonstruowany jest tak aby możliwa była rozbudowa i  trzecie stanowisko rowerowe.

Nośność Bagażnika rowerowego Spinder TX2 to aż 60 kg. Kilka innych dostosowań sprawia, że bez obaw możesz przewozić na nim nawet ciężkie rowery elektryczne.

Spinder TX2 jest uniwersalny i pasuje do ram rowerowych każdego typu. Paski przy wysięgnikach, zamiast sztywnych łapek, czynią go wyjątkowo wszechstronnym. Dzięki temu, jeśli masz rower z nietypową ramą, ten bagażnik rowerowy będzie dla Ciebie idealny! Paski umożliwiają dopasowanie zacisków do wszystkich ram rowerowych o obwodzie do 30 cm.

Dodatkowo, bagażnik jest odchylany i składany, wyposażony w szybkozłącze z możliwością blokady oraz wiele innych zalet i innowacyjnych rozwiązań, które na pewno mile Cię zaskoczą.

 

alt

Cechy, właściwości i zalety – Spinder TX2 LED w pigułce

 • Uchwyty ramy są wyposażone w uniwersalne i zamykane paski, dzięki czemu bagażnik rowerowy nadaje się do przewozu wszystkich rodzajów rowerów.
 • Jest łatwy do przechowywania dzięki poręcznemu systemowi składania.
 • Odpowiedni dla rowerów elektrycznych.
 • Możliwość rozbudowy do 3 stanowisk rowerowych, dzięki adapterowi do trzeciego roweru (do dokupienia osobno).
 • Pasuje do prawie wszystkich rodzajów haków holowniczych, rowerów i wymiarów kół.
 • Dzięki systemowi uchylania, bagażnik jest zawsze dostępny.
 • Łatwy i szybki montaż dzięki opatentowanemu szybkozłączu.
 • Stabilne mocowanie.
 • Rowery są utrzymywane w stabilnych, szerokich uchwytach aluminiowych.
 • Elastyczne i zamykane zaciski.
 • Gumowa ochrona rawki/felgi koła.
 • Zabezpieczenia antykradzieżowe,
 • Oświetlenie LED za pomocą wtyczki kombinowanej 7-13 pin (Jaeger)
 • W zestawie tylne światło przeciwmgielne i światło cofania (tylko z wtyczką 13-pinową)
 • Opcjonalnie dodatki: adapter na trzeci rower, rampa, torba do przechowywania
alt

 

Odpowiedni do transportu rowerów szosowych i górskich

Uchwyt rowerowy Spinder TX2 jest idealnym rozwiązaniem na rowerową wycieczkę. Specjalne mocowanie sztycy podsiodłowej zapobiega naprężeniom ramy, umożliwiając bezpieczny transport zarówno karbonowego roweru szosowego, jak i ciężkiego roweru górskiego.

Odchylany – nie stracisz dostępu do bagażnika swojego samochodu

Bagażnik rowerowy na hak Spinder TX2 LED jego  zaletą jest możliwość odchylania. Zapewnia to dostęp do bagażnika samochodu, nawet gdy są na nim zamontowane rowery!

Łatwo, szybko i bez użycia siły – montaż bagażnika Spinder TX2

Opatentowane szybkozłącze umożliwia łatwy i szybki montaż bagażnika na haku holowniczym. Możesz zapomnieć o jakichkolwiek narzędziach i trudności ze skręcaniem części. Z prawidłowym i szybkim zamontowaniem tego bagażnika na haku poradzi sobie każdy amator. Co równie istotne, platforma waży jedynie 17 kg, dlatego większość osób radzi sobie z jej montażem samodzielnie.

Składany do wymiarów walizki

Większość osób nie używa na co dzień bagażnika rowerowego, dlatego na uwagę zasługuje również funkcja składania bagażnika, która ułatwia jego przechowywanie. Bagażnik rowerowy na hak Spinder TX2 LED w łatwy sposób składa się w niewielką kostkę. Dodatkowo, można zabezpieczyć go dedykowanym pokrowcem, który chroni go przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych, dzięki czemu bagażnik dłużej wygląda jak nowy.

Spinder TX2 spełnia wszystkie wymogi prawne

Przy projektowaniu platformy rowerowej Spinder TX2 pomyślano również o bezpieczeństwie w czasie jazdy – bagażnik jest wyposażony w standardowe światła wymagane przez prawo, światła cofania i tylne światła przeciwmgielne. Dzięki temu idealnie nadaje się do użytku w kraju i za granicą, ponieważ w wielu państwach światła przeciwmgielne są obowiązkowe.

Zabezpieczenia antykradzieżowe ukryte w detalach bagażnika Spinder TX2

Bagażnik rowerowy na hak Spinder TX2 LED posiada ramię służące do mocowania rowerów  wyposażone jest w dwa bardzo praktyczne zabezpieczenia chroniące zamontowane rowery przed potencjalną kradzieżą. Ogromną zaletą pasków, które obejmują ramę roweru, jest nie tylko ich uniwersalność i możliwość dostosowania do ram różnej grubości, ale także materiał, z którego są wykonane. Na pierwszy rzut oka wydają się całkowicie plastikowe, ale w ich wnętrzu, na całej długości, kryje się metalowa blaszka, która znacząco utrudnia przecięcie lub rozerwanie paska i kradzież roweru.

Kolejnym, powszechnie znanym i cenionym zabezpieczeniem antykradzieżowym w jaki został wyposażony bagażnik rowerowy na hak Spinder TX2 LED, zastosowanym we wsporniku mocującym rowery, jest zamek, który uniemożliwia zdjęcie pasków z ramy roweru bez użycia odpowiedniego klucza.

Szereg zabezpieczeń obecnych w tym innowacyjnym bagażniku Spinder TX2 dowodzi, że to produkt wart swojej ceny i Twojego zaufania.

 

Bagażnik platforma rowerowa na hak SPINDER TX2| składany
Bagażnik platforma rowerowa na hak SPINDER TX2| składany
Bagażnik platforma rowerowa na hak SPINDER TX2| składany

Bagażnik rowerowy Spinder TX2 jest dostosowany do montażu na wielu rodzajach kul. Pasuje również do Fix4Bike.

Bagażnik platforma rowerowa na hak SPINDER SC2 kula Fix4Bike

Maksymalna masa rowerów na bagażniku Spinder TX2

Bagażnik rowerowy na hak Spinder TX2 LED jest zaprojektowany do transportu dwóch lub trzech rowerów (przy użyciu adaptera na trzeci rower). Przed zamocowaniem rowerów, konieczne jest sprawdzenie maksymalnego dopuszczalnego obciążenia kuli haka holowniczego. Zwróć uwagę na fakt, że rower elektryczny jest cięższy od zwykłego roweru, tak wiec przewieziesz 3 zwykłe lub 2 ebiki. Pamiętaj też, że do przewożenia elektryków producenci zalecają zdejmowanie baterii.  Informację tę można znaleźć na tabliczce znamionowej haka holowniczego samochodu (zwykle wynosi ona 75 kg). Całkowita masa bagażnika wraz z rowerami nie powinna przekraczać tej wartości.

Zobacz nasz > Poradnik na temat akcesoriów do roweru w tym także na temat bagażników i kasków na rower.

Bagażnik platforma rowerowa na hak SPINDER TX2| składany

Dlaczego bagażnik rowerowy na hak Spinder TX2 LED