Kask rowerowy Smith Persist Mips matowy niebieski dev auroa

419,00

Kask rowerowy Smith Persist jest lekki – waży zaledwie 300g w rozmiarze Medium. W klasycznej, wersji kolorystycznej, oferuje ponadczasowy design

  • Gotowe Satysfakcja gwarantowana
  • Gotowe Bezpieczne płatności
  • Gotowe Bezpłatny odbiór na miejscu
GWARANCJA BEZPIECZNYCH ZAKUPÓW
  • Karta Visa
  • MasterCard
SKU: Brak danych Kategoria:

Opis

Kask rowerowy Smith Persit 2 Mips – opis

Kask rowerowy Smith Persist Mips został stworzony dla rowerzystów szukających stylowego kasku rowerowego o dopasowanym do indywidualnych potrzeb kroju.  Smith poleca go jako przeznaczony do jazdy gravelowej, jednak sprawdza się on doskonale we wszystkich dyscyplinach.
Regulowany system VaporFit™ zapewnia spersonalizowane dopasowanie, podczas gdy wyściółka MIPS® zwiększa poziom ochrony. Persist posiada 21 optymalnie rozmieszczonych otworów wentylacyjnych, które współpracują z wewnętrznymi kanałami powietrznymi, aby utrzymać chłód i komfort. System AirEvac™ skutecznie odprowadza gorące powietrze od okularów, zapobiegając ich parowaniu. Kanały przelotowe umożliwiają łatwe przechowywanie okularów na przedniej części kasku rowerowego.

Kask rowerowy Smith Persit – szczegóły Produktu

Ochrona

– Lekka konstrukcja in-mold
– System Ochrony Mózgu MIPS® redukuje siły rotacyjne spowodowane ukośnymi uderzeniami w głowę
– Certyfikaty CPSC i CE EN 1078

Kask rowerowy Smith Persit 2 Mips – dopasowanie / Integracja

– Zaprojektowany dla maksymalnej integracji z okularami Smith dla maksymalnego komfortu, wentylacji i wygody przechowywania
– System wentylacji AirEvac™ integruje się z okularami Smith, zapewniając soczewki bez mgły
– System regulacji VaporFit™ oferuje 270-stopniową regulację dopasowania za pomocą pokrętła

Cechy kasku rowerowego Persist

– 21 stałych otworów wentylacyjnych zapewniających stały przepływ powietrza
– Komfortowa wyściółka dla wysokiej wydajności
– Lekkie, jednowarstwowe paski o niskiej objętości
– Waga (rozmiar M, MIPS®): 11 oz / 300 g

Dodatkowe Specyfikacje

Identyfikator produktu: E007443LK5962

Kask rowerowy Smith Persit jest doskonałym wyborem dla każdego rowerzysty, który ceni sobie zarówno styl, jak i funkcjonalność. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i wysokiej jakości wykonania, kask rowerowy Smith Persist zapewnia niezrównany komfort i bezpieczeństwo na każdym szlaku.

Kask rowerowy Smith Persist – podsumowanie zalet

Nowy kask rowerowy Smith Persist to doskonały przykład innowacji i rozwoju, które marka Smith wkłada w swoje produkty. Mimo że jest jednym z tańszych modeli w ofercie Smith, posiada jedne z najbardziej zaawansowanych technologii w zakresie komfortu i ochrony, a także najlepszy design.

Zaawansowane Technologie i Komfort

Klasycznie ukształtowany i gładko konturowany kask rowerowy Smith Persist posiada wiele otworów wentylacyjnych, które przepuszczają powietrze przez kask, zapewniając imponujący efekt chłodzenia w upalne letnie dni. Wygodny, regulowany pasek podbródkowy utrzymuje kask na miejscu, a wewnętrzna wyściółka antybakteryjna oferuje wysoki komfort i zdolności do odprowadzania wilgoci.

Mips

Najbardziej imponującą cechą kasku Smith Persist jest innowacyjny system ochrony MIPS. Ta unikalna, pajęczynopodobna warstwa plastikowa między zewnętrzną pianką a wewnętrzną wyściółką pomaga zmniejszyć ruch rotacyjny przekazywany do mózgu w przypadku uderzenia. W pełni akceptuję tę technologię i uważam ją za ogromną zaletę, zwłaszcza w tej cenie.

Lekkość i Styl

Kask rowerowy Smith Persist jest lekki – waży zaledwie 300g w rozmiarze Medium. W klasycznej, wersji kolorystycznej, oferuje ponadczasowy design, który można łatwo dopasować do każdego stroju rowerowego lub okularów rowerowych.

Ten kask rowerowy to doskonały wybór dla każdego rowerzysty, który ceni sobie zarówno styl, jak i funkcjonalność, nie rezygnując przy tym z zaawansowanych technologii ochrony.

Zobacz  > nasza oferta rowery elektryczne

Informacje dodatkowe

Waga Brak danych
Rozmiar kasku

Obwód głowy 55-59 cm M, Obwód głowy 59-62 cm L, Obwód głowy 61-65 cm XL