Elektryczny rower miejski Overfly Grace Plus, koła 26″ , rama 20″. Silnik centralny, bateria 17,6 Ah

7.898,00

Polski damski rower elektryczny Overfly Grace to piękny i niebanalny rower, dedykowany dla pań, które cenią piękne rowery.  i uniwersalne. Elegancki styl i niska rama, w połączeniu ze świetnym zasięgiem i krótkim czasem ładowania, sprawiają że rower staje się wymarzonym środkiem transportu w mieście. Rower posiada silnik centralny – rower więc dobrze wyważony. Koła 26”. Rama 19″. 5 stopni wspomagania. Maksymalna prędkość wspomagania to 35 km/h. Wyświetlacz LCD wskazuje prędkość, poziom naładowania baterii, przejechaną odległość, łączny przejechany dystans. Bateria umieszczona na bagażniku. Szerokie opony aż 1.9 cala umożliwiają wyjątkowo komfortową jazdę także na drogach gruntowych. Centralny silnik Bewo posiada wysoki moment obrotowy aż 70 Nm. Oświetlenie zasilane z osobnych baterii.
Bateria z 3-letnią gwarancją / 17.5 Ah / 630 Wh (80-120 km).

  • Gotowe Satysfakcja gwarantowana
  • Gotowe Bezpieczne płatności
  • Gotowe Bezpłatny odbiór na miejscu
GWARANCJA BEZPIECZNYCH ZAKUPÓW
  • Karta Visa
  • MasterCard

Opis

Polski damski rower elektryczny Overfly  Grace to piękny i niebanalny rower, dedykowany dla pań, które cenią piękne  i uniwersalne rowery.  Niska rama, w połączeniu ze świetnym zasięgiem i krótkim czasem ładowania, sprawiają że rower staje się wymarzonym środkiem transportu w mieście. Rower posiada silnik centralny – rower więc dobrze wyważony. Koła 26”. Rama 19″. 5 stopni wspomagania. Maksymalna prędkość wspomagania to 35 km/h. Wyświetlacz LCD wskazuje prędkość, poziom naładowania baterii, przejechaną odległość, łączny przejechany dystans. Bateria umieszczona na bagażniku. Szerokie opony aż 1.9 cala umożliwiają wyjątkowo komfortową jazdę także na drogach gruntowych. Centralny silnik Bewo posiada wysoki moment obrotowy aż 70 Nm. Oświetlenie zasilane z osobnych baterii.
Bateria z 3-letnią gwarancją / 17.5 Ah / 630 Wh (80-120 km).

Polski damski rower elektryczny

Wybierając polski damski rower elektryczny Overfly  Grace nie musisz się niepokoić serwisowanie baterii do roweru. Te baterie produkowane są w Polsce. > zobacz
Zobacz nasze inne miejskie rowery elektryczne.

Geometria

TT 657.8 mm
ST 460 mm
CS 438.5 mm
WB 1126 mm
HT 180 mm
SA 73°
HA

 

Dane techniczne Polski damski rower elektryczny Overfly  Grace

Rama / wielkość Aluminium 6061 / 18″
Opony 26″ x 1.9 CST Traveller City Classic z odblaskiem
Obręcze Aluminiowe / wzmacniane
Zawieszenie Sztywny widelec stalowy
Przedni hamulec Tektro V-brake, okładziny 63mm
Tylny hamulec Tektro V-brake, okładziny 63mm
Przerzutki Manetka: Shimano SL M360 Acera, Tył: Shimano Acera 8 biegów
Kierownica Aluminiowa / styl miejski
Nóżka Aluminiowa
Błotniki Tworzywo sztuczne
Dźwignia hamulca Aluminiowa
Czujnik on/off Tak
Łańcuch KMC X8 EPT
Siodełko Selle Royal 1500UENA
Sztyca Aluminiowa
Pedały Plastikowe
Oświetlenie Spanniga led przód / tył
System elektryczny
Silnik centralny / bezszczotkowy / Bewo
Moc nominalna 250 W
Moc maksymalna 750 W
Moment obrotowy 70 Nm
Bateria 11.6 Ah / 417.6 Wh / 36 V / Li-ion / Samsung
Ładowarka Inteligentna AC 100V -230V
PAS/Wspomaganie 1:1 inteligentne wspomaganie pedałów
Kontroler Inteligentny sterownik – ochrona przed przeciążeniem i niskim napięciem
Wyświetlacz Overfly LCD model 529
Osiągi
Maks. prędkość 35 km/h ograniczona do 25 km/h zgodnie z normą UE EN 15194
Zasięg jazdy 60-70km ze wspomaganiem
Czas ładowania 4-6 h
Maks. obciążenie 100 kg
Tryb prowadzenia „walk” 6 km/h

 

Polski damski rower elektryczny miejski z kołami 26 cali ma wiele zalet, które sprawiają, że jest popularny wśród wielu kobiet. Oto kilka głównych zalet:

  1. Komfort jazdy: damski rower elektryczny miejski Overfly Grace z kołami 26 cali są zaprojektowany z myślą o komforcie jazdy. Niski przekrój ramy, co ułatwia wsiadanie i zsiadanie. Ponadto, wiele z nich ma amortyzację na widelcu lub na siedzeniu, co pomaga wchłaniać wstrząsy i zapewnia wygodniejszą jazdę po nierównościach.
  2. Łatwość użytkowania: damski rower elektryczny miejski Overfly Grace r zaprojektowany z myślą o codziennym użytkowaniu. Posiada praktyczne dodatki, takie jak bagażnik, błotniki, oświetlenie i nóżka do podpierania roweru. Dzięki temu można go wygodnie wykorzystywać do codziennych zadań, takich jak dojazdy do pracy, zakupy czy rekreacyjne przejażdżki.
  3. Wsparcie elektryczne: Jedną z największych jaka wyróżnia damski rower elektryczny miejski Overfly Grace jest wspomaganie elektryczne. Silnik elektryczny wpomaga pedałowanie podczas jazdy, ma to szczególne znaczenie przy podjazdach i jeździe pod wiatr. Istotnie ułatwia to jazdę na dłuższe dystanse.
  4. Autonomia i zasięg: Damskie rowery elektryczne miejskie zwykle mają baterie o dużej pojemności, co przekłada się na większy zasięg. Dzięki temu można pokonać większą odległość bez potrzeby ładowania. Autonomia roweru elektrycznego zależy od wielu czynników, takich jak tryb wsparcia, teren, styl jazdy i waga rowerzystki.
  5. Ekologiczność i zdrowie: Wybór roweru elektrycznego zamiast samochodu jest bardziej ekologiczny, ponieważ emituje mniej szkodliwych substancji. Dodatkowo, jazda na rowerze elektrycznym może pomóc w utrzymaniu aktywnego stylu życia, ponieważ rowerzystka nadal wykonuje pewien wysiłek fizyczny, nawet przy wsparciu elektrycznym.