Sakwy rowerowe, torby rowerowe, bagażniki rowerowe

Sakwy i torby na rower

Sport Arsenal to wiodący czeski producent sakw i toreb i bagażników rowerowych. Firma istnieje od 1992 roku, prowadzona jest przez pasjonatów turystyki i rekreacji rowerowej. Wszystkie produkty są testowane przez liczną grupę zaprzyjaźnionych rowerzystów. Efektem tej współpracy jest szeroka i bardzo praktyczna oferta sakw i toreb rowerowych dla każdego rowerzysty.
Sakwy i torby rowerowe Sport Arsenal wyróżnia wysoka jakość i niezwykle przyjazna cena.

Sakwy torby i bagażniki rowerowe Sport Arsenal dzielą się na grupy produktów:

 • Rekreacja LRC
 • Zaawansowana turystyka rowerowa SNC
 • Wyprawy rowerowe EXPEDICE
 • Bikepacking W2B

Sakwy i torby rowerowe seria LRC - rekreacja

Jest idealna dla osób wybierających się od czasu do czasu na rekreacyjne wycieczki, jak również dla mniej wymagających turystów rowerowych, preferujących jazdę po szosach i łatwych do przejechania drogach, z maksymalnym ciężarem do kilkunastu kg.
GŁÓWNE CECHY: najniższa cena, proste rozwiązania.
W2B BIKEPACKING
Spakuj się na lekko. Alternatywa dla klasycznych sakw rowerowych. Seria idealna do jazdy w trudnym terenie, a także do rowerów nieprzystosowanych do montażu bagażnika (szosowych, górskich). Minimum bagażu, minimum obciążenia, maksimum przyjemności zjazdy !
Seria W2B dzieli się na 3 kolekcje: Black, Camo, Special

Sakwy i torby rowerowe seria SNC zaawansowana turystyka rowerowa

Odpowiednia dla użytkowników wymagających od sprzętu większych możliwości: wygody użytkowania, stabilności i bardziej zaawansowanych rozwiązań, niż oferuje podstawowa seria LRC. Dzięki zaawansowanej budowie, produkty serii SNC są przeznaczone na wyprawy w trudniejszych warunkach, trwające od kilku dni do tygodnia. Bagażniki są wykonane z dobrej jakości stopów aluminium 6061. Prezentują dobry stosunek wagi do nośności. Sakwy umożliwiają różne warianty ułożenia bagażu, łatwy dostęp do poszczególnych rzeczy oraz odpowiednie rozmieszczenie ciężaru na rowerze. Uszyte są z nieprzemakalnego materiału PES z dobrej jakości warstwą PVC. Dodatkową ochronę można uzyskać dokupując wodoszczelną wkładkę lub pokrowiec przeciwdeszczowy.

W SKRÓCIE: seria SNC jest przeznaczona dla turystów rowerowych, którzy poruszają się w różnorodnym terenie (szosa, szuter, drogi polne, leśne itd.) oraz wymagających od sprzę-tu bardziej zaawansowanych rozwiązań.

GŁÓWNE CECHY: system modułowy, możliwość konfiguracji i regulacji objętości, system nośny pozwalający na wygodne i stabilne zaczepienie sakw do bagażnika, pasy kompresyjne, stabilność bagażu, łatwy dostęp do bagażu.

Sakwy i torby rowerowe seria EXPEDICIE - na wyprawy rowerowe

Seria sakw i bagażników EXPEDICE została zaprojektowana specjalnie dla kilkutygodniowych wypraw, podczas których podróżuje się z ciężkim bagażem bez możliwości uzupełnienia zapasów. Odpowiednio zaprojektowana konstrukcja bagażników zapewnia wysoką nośność i sztywność. Taka kombinacja jest gwarancją bezpiecznej jazdy i stabilności bagażu podczas kamienistych zjazdów a także podczas jazdy „na stojąco” przy podjazdach. Sakwy są w 100% wodoszczelne. Sakwa posiada minimum szwów a materiał łączony jest poprzez zgrzewanie. System zamykania jest rozwiązany metodą rolowania, podobnie jak w workach żeglarskich.

W SKRÓCIE: seria dla wymagających rowerzystów, którzy obrali ekstremalne trasy (np. górskie i kamieniste) bez względu na warunki pogodowe, z maksymalnym obciążeniem do ok. 44 kg (łącznie bagażnik przedni, tylny i sakwa na kierownicę).

GŁÓWNE CECHY: system modułowy, możliwość konfiguracji i regulacji objętości, system nośny pozwalający na wygodne i stabilne zaczepienie sakw do bagażnika, pasy kompresyjne, stabilność bagażu, łatwy dostęp do bagażu, prosta budowa: brak kieszonek. Całkowita wodoszczelność, zgrzewane łączenia, najwyższa wytrzymałość materiału na przetarcia i obciążenie (do 15 kg).

We wszystkich niemal seriach

"Waves are not measured in feet and inches, they are measured in increments of fear." That’s what Buzzy Trent said and we believe it’s true. When you face the waves you need the best; the best board, the best training and the best technique. Come to us for the finest in all things surf.

SAKWY I TOrby bagażowe
 • Sakwy na bagażnik boczne mocowane z tyłu i z przodu
 • Sakwy na bagażnik tylny na środek
 • Sakwy na kierownicę
 • Sakwy na kierownicę z mapnikiem
 • Torby pod siodło
 • Torby pod ramę
 • Etui na telefon
 • Bagażniki tylne
 • Bagażniki mocowane do sztycy

Sakwy i torby rowerowe seria LRC - rekreacja

Jest idealna dla osób wybierających się od czasu do czasu na rekreacyjne wycieczki, jak również dla mniej wymagających turystów rowerowych, preferujących jazdę po szosach i łatwych do przejechania drogach, z maksymalnym ciężarem do kilkunastu kg.
GŁÓWNE CECHY: najniższa cena, proste rozwiązania.

Sakwa na bagażnik seria LRC art. 460

Przeznaczenie: na wycieczki rekreacyjne, głównie po szosach i łatwych do przejechania drogach.
Kolor: czarny z szarymi wstawkami. Pojemność: 20 litrów (boczne komory 2x10 litrów)
Wymiary: szerokość bocznej komory na górze 33 cm
szerokość bocznej komory na dole ok. 18-20 cm (sakwa zwęża się na dole)
grubość bocznej komory 12 cm, razem z zewnętrzną kieszenią ok. 18 cm
wysokość: 33 cm.
Waga: 1040 g
Materiał i wodoodporność: Materiał PES pokryty od wewnątrz wodoodporną warstwą PVC.
Sakwa wraz z pokrowcem jest wodoodporna, ale nie jest całkowicie wodoszczelna
Jeżeli potrzebujesz sakwę całkowicie wodoszczelną? zobacz modele z serii wyprawowej Sport Arsenal EXPEDICE.

Kompatybilność i montaż: Nadaje się na wszystkie typy tylnych bagażników Sport Arsenal z wyjątkiem bagażników do sztycy. Najlepszą stabilność mocowania zapewnia bagażnik Sport Arsenal art. 022. Łatwy montaż sakwy do bagażnika za pomocą 4 pasków z rzepami na górze oraz gumek z haczykami na bocznych komorach.
Układ komór i kieszeni:

2 główne komory boczne zapinane na zamek.
2 zewnętrzne kieszenie na komorach bocznych, zapinane na zamek.
2 zewnętrzne kieszenie z tyłu idealne do przewozu bidonu lub butelki (maks. 1,5 litra / jedna kieszeń).
Kształt sakwy umożliwia przypięcie dodatkowego bagażu na wierzchu sakwy.
Na wierzchu 4 uchwyty oraz gumka ze stoperem, umożliwiająca przymocowanie dodatkowego bagażu.

Wyposażenie i budowa: Wewnętrzne mocne usztywnienie na bocznych komorach od strony koła. Pokrowiec przeciw zabrudzeniu w kolorze żółtym, dobrze widoczny na drodze
Bezpieczeństwo na drodze:
2 uchwyty na światełko z tyłu na bocznych komorach
4 duże elementy odblaskowe na bocznych komorach i z tyłu sakwy
Duże elementy odblaskowe na pokrowcu.
Cena 134,90 zł